Zárubne - interiér - Interiérové dvere


Standard
Klasické štandardné prevedenie obložkovej zárubne s rohovým spojom.

Design
Prevedenie obložkovej zárubne s tzv spojom "na tupo".

Deluxe
Zárubňa je v jednej rovine so stenou.

Obložková zárubňa:
falcová zárubňa
Standard

Obložková zárubňa:
bezfalcová zárubňa
Standard - Design

Stena so zárubňou:
bezfalcová zárubňa
Design

Ukotvenie dverí:
Zárubňa umožňuje vyniknúť a zladiť celkový vzhľad dverí. Vyrába sa vo všetkých prevedeniach prírodných dýh, ktoré sú identické s farebnou úpravou dverí.

Montáž:
Montáž obložkových zárubní "Standard" a "Design" pri falcovanom a bezfalcovanom prevedení sa osádza po dokončení všetkých stavebných prác (po omietkach, maľbe, obklade a po položení plávajúcich podlách a kobercov).

Montáž obložkovej zárubne "Deluxe" si vyžaduje špecifickú konštrukciu, je určená len pre bezfalcové prevedenie. Zárubňa sa vyhradne montuje so závesmi "Tectus". Zárubňa sa osádza po dokončení všetkých stavebných prác (po omietkach, maľbe, obklade a po položení plávajúcich podlách a kobercov).

* Cena dvojrídlových dverí je dvojnásobkom ceny jednokrídlových dverí.

Drevo musíš cítiť, vidieť a pochopiť

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové drevené dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly DREVOMAX s.r.o., Kovanie Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo - Spoločnosť IGLASS - Výroba izolačných skiel

Drevené okná či plastové?

Cenová kalkulácia

Katalóg