Hotel Končistá
25.09.2017

Hotel Končistá

Veľkoryso riešený hotel, ktorý sa nachádza v pokojnom vidieckom prostredí podstatranskej obce Lučivná, poskytuje panorámu Vysokých Tatier. 

viac


Hotel Toliar
18.09.2017

Hotel Toliar

Dnes si Vám dovoľujeme predstaviť hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v priamom centre turistického strediska Štrbské Pleso. Hotel vyhovie rodinám s deťmi, individuálnym turistom aj firmám organizujúcim školenia. Špeciálne pobytové balíky ponúka aj pre lyžiarov a hostí, ktorí túžia po relaxe a wellness.

viac


Apartmány Hrebienok Resort
11.09.2017

Apartmány Hrebienok Resort

Luxusné novovybudované Apartmány Hrebienok Resort s modernou architektúrou v prírodných materiáloch drevo-sklo-kameň sú situované v srdci Vysokých Tatier, v rekreačnej oblasti Starom Smokovci. Priamo pri rezorte je zastávka zubačkovej lanovky vedúcej na Hrebienok, čo  zabezpečí návštevníkom ľahký prístup do okolitej prírody.

viac


Hotel Bešeňová
28.08.2017

Hotel Bešeňová

Dnes Vám chceme predstaviť obľúbený Hotel Bešeňová. V tomto hoteli sme realizovali Hotelové dvere, vstupy, požiarne dvere, interiérové dvere.

viac


Grand Hotel Permon
21.08.2017

Grand Hotel Permon

Dnes Vám prinášame pár fotografií z našej práce na Grand Hoteli Permon. V tomto hoteli sme realizovali požiarne dvere a interiérové dvere. Interiérové dvere sú vyhotovené v masívnom prevedení s dyhou.  

viac


Hotel Park Avenue
14.08.2017

Hotel Park Avenue

Hotel Park avenue sa nachádza v Piešťanoch a poskytuje 25 priestranných izieb. 

viac


Boutique hotel Pošta
07.08.2017

Boutique hotel Pošta

Pripravili sme si pre Vás novú kategóriu noviniek.  V každý pondelok budete mať možnosť prečítať si o hoteloch, v ktorých sme sa podieľali na výrobe okien alebo dverí. Dnes sa Vám pripomíname s hotelom Pošta v Jasnej. 

viac


Kaštieľ Bernolákovo
31.07.2017

Kaštieľ Bernolákovo

Kaštieľ v Bernolákove si dal postaviť príslušník grófskej vetvy Esterházyovcov bán a krajinný sudca Jozef Esterházy v rokoch 1714-1722, podľa plánov Johanna Bernharda Fischera z Erlachu, najvýznamnejšieho architekta svojej doby.

viac


Kaštieľ v Rakove
24.07.2017

Kaštieľ v Rakove

Kaštieľ v Rakove je postavený v Barokovom štýle.

viac


Penzión kaštieľ Hanus
17.07.2017

Penzión kaštieľ Hanus

Penzión Kaštieľ Hanus sa nachádza v obci Spišské Hanušovce a sídli v klasicistickom zámku z 19. storočia.

viac

Archív

Drevo musíš cítiť, vidieť a pochopiť

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové drevené dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly DREVOMAX s.r.o., Kovanie Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo - Spoločnosť IGLASS - Výroba izolačných skiel

Drevené okná či plastové?

Cenová kalkulácia

Katalóg