Novembrový dom a byt
21.11.2017

Novembrový dom a byt

Práve teraz v predaji, Novembrový dom a byt s článkom o nás!!! :-)

viac


Rada Individual
30.10.2017

Rada Individual

V rade Individual sme zrealizovali prvý pilotný projekt, kde sú vyhotovené špeciálne úpravy podľa požiadaviek zákazníka. Ide o rozmerové, materiálové, tvarové a farebné úpravy, kde sme dosiahli vzdušnú rodinnú atmosféru podľa predstáv zákazníka. 

viac


Würth
26.10.2017

Würth

Náradie, ktoré naši montážnici používajú, musí byť špičkovej kvality.

viac


Drevohliníkové veľkoplošné zasklenia
23.10.2017

Drevohliníkové veľkoplošné zasklenia

Dostať maximálne množstva svetla do interiéru je túžbou väčšiny majiteľov rodinných domov.

viac


Návšteva z materskej škôlky
16.10.2017

Návšteva z materskej škôlky

Dnes sme tu mali veľmi milú návštevu, z materskej škôlky Letná v Poprade. 

viac


Online chat
16.10.2017

Online chat

Keďže sa naša spoločnost neustále rozvíja a rozrastá, na našu webovú stránku www.kunaj.sk, sme doplnili aj online chat.

viac


Hotel Golden Royal
02.10.2017

Hotel Golden Royal

Budova hotela bola postavená v 19. storočí, zariadený je v secesnom štýle, všekto ladí a hlavne, sídli v centre mesta a má všetko, čo má kvalitný hotel mať. Vlastné parkovacie miesta, internet, klimatizíciu, krásne priestory na konanie slávnostných akcií a ochotný personál.

viac


Hotel Končistá
25.09.2017

Hotel Končistá

Veľkoryso riešený hotel, ktorý sa nachádza v pokojnom vidieckom prostredí podstatranskej obce Lučivná, poskytuje panorámu Vysokých Tatier. 

viac


Hotel Toliar
18.09.2017

Hotel Toliar

Dnes si Vám dovoľujeme predstaviť hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v priamom centre turistického strediska Štrbské Pleso. Hotel vyhovie rodinám s deťmi, individuálnym turistom aj firmám organizujúcim školenia. Špeciálne pobytové balíky ponúka aj pre lyžiarov a hostí, ktorí túžia po relaxe a wellness.

viac


Apartmány Hrebienok Resort
11.09.2017

Apartmány Hrebienok Resort

Luxusné novovybudované Apartmány Hrebienok Resort s modernou architektúrou v prírodných materiáloch drevo-sklo-kameň sú situované v srdci Vysokých Tatier, v rekreačnej oblasti Starom Smokovci. Priamo pri rezorte je zastávka zubačkovej lanovky vedúcej na Hrebienok, čo  zabezpečí návštevníkom ľahký prístup do okolitej prírody.

viac

Archív

Drevo musíš cítiť, vidieť a pochopiť

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové drevené dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly DREVOMAX s.r.o., Kovanie Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo - Spoločnosť IGLASS - Výroba izolačných skiel

Drevené okná či plastové?

Cenová kalkulácia

Katalóg