Rada individuál - Okná

Je určený pre profil DH 78/94 alebo DH 92/108 v prevedení drevo hliník v kombinácii fasádneho systému s profilom hliníka Integral alebo Klasik.

Moderné prevedenie tohto profilu je príznačné tým, že sklo je v jednej rovine s podlahou a stropnou časťou, zároveň so skrytými pántmi (bezrámové prevedenie). Profil spája drevo a hliníkový predsadený kryt osadený trojsklom, zaručuje špičkovú tepelnú izoláciu a maximálnu energetickú efektivitu.

RADA INDIVIDUAL sa vyznačuje tým, že vyrábame pre zákazníkov interiérové jedálenské stoly, komody, obklady stien na mieru v moderných tvaroch pod značkou kunaj.

V daných referenciách bol dodaný komplet interiérový nábytok.

Cenová ponuka


Drevo musíš cítiť, vidieť a pochopiť

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové drevené dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly DREVOMAX s.r.o., Kovanie Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo - Spoločnosť IGLASS - Výroba izolačných skiel

Drevené okná či plastové?

Cenová kalkulácia

Katalóg