Okná

Okná

Kvalitné drevené a drevohliníkové okná s dlhou životnosťou. Drevo ako prírodný a ekologický materiál je dostatočne tuhý a konštrukcia dreveného okna je tak veľmi pevná. Drevohliníkové okno je bezúdržbové a minimalizuje tepelné straty.

zobraziť viac

Interiérové dvere

Interiérové dvere sa využívajú na oddelenie alebo prepojenie susediacich miestností. Stávajú sa tak významným estetickým doplnkom domácností. Kvalitu interiérových dverí určuje použitá povrchová úprava.

zobraziť viac

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere chránia váš domov pred vlámaniami. Sú odolné voči rôznym spôsobom napadnutia a spĺňajú bezpečnostné normy. Rozoznať bezpečnostné dvere od klasických je často kompikované, no my Vám s tým poradíme.

zobraziť viac

Vchodové dvere

Vchodové dvere slúžia nielen na zaistenie bezpečia a súkromia, ale majú aj estetickú funkciu. Práve na dizajn sa pri vchodových dverách kladie stále väčší dôraz. Vyberajú sa vhodné materiály, farby a zvažuje miera presklenia.

zobraziť viac

Svet okien a dverí

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí. Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Pod Tatrami vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly nám poskytuje spoločnosť SLOVLEPEX a.s., kovanie firma Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo nám dováža Spoločnosť IGLASS - Výrobca izolačných skiel.

Naše ocenené projekty

Naše ocenené projekty

Nakoľko sme na trhu už pekných pár rôčkov, aj niektoré naše projekty sa dočkali Slovenského uznaní. Čítaj ďalej
KUNAJ a Demänová Village

KUNAJ a Demänová Village

Demänová Village je výnimočný ekologický projekt v Demänovej. Jeho unikátne drevostavby sú určené hlavne pre rodiny a väčšie skupiny, ktoré si túžia so svojimi najbližšími vychutnávať krásy Liptova v nízkoenergetických stavbách, ktoré nezaťažujú prírodu. Jeho atraktívna poloha v Demänovskej doline, v náručí s lyžiarskym strediskom Jasná Nízke Tatry, znásobuje na exkluzivite celého tohto rezortu. Čítaj ďalej
Každý je strojcom svojho domova, náš dizajn okien a dverí rezonuje v novom slovenskom seriáli HNIEZDO.

Každý je strojcom svojho domova, náš dizajn okien a dverí rezonuje v novom slovenskom seriáli HNIEZDO.

Každý je strojcom svojho domova, náš dizajn okien a dverí rezonuje v novom slovenskom seriáli HNIEZDO. Emócie, napätie, kriminálna zápletka, ale aj rodinný a manželský život v celej jeho pestrosti. To všetko ukáže seriálová novinka, v ktorej sa predstavia známi slovenskí herci. Čítaj ďalej
© 2021 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.