Zárubne - interiér - Interiérové dvere


Standard

Klasické štandardné prevedenie obložkovej zárubne s rohovým spojom.


Design

Prevedenie obložkovej zárubne s tzv spojom „na tupo“.


Deluxe

Zárubňa je v jednej rovine so stenou.


Obložková zárubňa:

falcová zárubňa

Standard


Obložková zárubňa:

bezfalcová zárubňa

Standard - Design


Stena so zárubňou:

bezfalcová zárubňa

Design

Ukotvenie dverí:

Zárubňa umožňuje vyniknúť a zladiť celkový vzhľad dverí. Vyrába sa vo všetkých prevedeniach prírodných dýh, ktoré sú identické s farebnou úpravou dverí.

Montáž:

Montáž obložkových zárubní „Standard“ a „Design“ pri falcovanom a bezfalcovanom prevedení sa osádza po dokončení všetkých stavebných prác (po omietkach, maľbe, obklade a po položení plávajúcich podlách a kobercov).

Montáž obložkovej zárubne „Deluxe“ si vyžaduje špecifickú konštrukciu, je určená len pre bezfalcové prevedenie. Zárubňa sa vyhradne montuje so závesmi "Tectus". Zárubňa sa osádza po dokončení všetkých stavebných prác (po omietkach, maľbe, obklade a po položení plávajúcich podlách a kobercov).

* Cena dvojrídlových dverí je dvojnásobkom ceny jednokrídlových dverí.

Drevo musíš cítiť, vidieť a pochopiť

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové drevené dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly DREVOMAX s.r.o., Kovanie Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo - Spoločnosť IGLASS - Výroba izolačných skiel

Drevené okná či plastové?

Cenová kalkulácia

Katalóg