Blog

Nový showroom je krôčik pred dokončením!

Dotiahnuť všetko do finálu podľa predstáv je výzva.  Rozhodli sme sa pre čistý, nadčasový dizajn. Chceme, aby ste sa v našom showroome cítili ako doma, preto na jeho tvorbu použijeme príjemné, hrejivé materiály. Kombinácia dreva, živých rastlín a "nude" odtieňov je tou správnou voľbou. 

Prejsť na článok
My stále pracujeme!

Naši montážnici pracujú aj napriek momentálnej situácii na Slovensku. Samozrejme "dajú rúško za uško" a montujú :-). Zdravie je provoradé, na to treba myslieť. Na záver už len krátka myšlienka, ktorá Vám snáď zlepší deň:  "všetci v sebe máme obrovskú rezervu sily, o ktorej sme netušili, ktorá sa objaví vždy, keď nás život podrobí testu. :-)"

Prejsť na článok
Dôvody, prečo by ste mali chodiť do lesa

Ani prechádzka v parku a ani promenáda pri pobreží rieky alebo mora vám nedá toľko energie ako túlanie sa v lese. Niekedy by ste si mali vyhradiť čas iba pre seba a ísť sa prejsť do tohto pokojného sveta odpútaného od uponáhľanej reality. Dá vám to viac ako relax na víkendovom pobyte.

Prejsť na článok
Zalesnené územia sú nenahraditeľným zdrojom kvalitnej pitnej vody.

Zalesnené územia sú nenahraditeľným zdrojom kvalitnej pitnej vody, prečítajte si o schopnosti lesa viac.

Prejsť na článok
Skvosty tradičnej architektúry a dizajnu na Liptove

Pribylina patrí medzi skvosty našej krajiny. Jej história siaha do 14. storočia. Prvou písomnou zmienkou o Pribyline je záznam z roku 1332, kde sa spomína už tunajšia farnosť svätej Kataríny. Pribylina od tohto roku zostala nezmeniteľné poddanou obcou zemepánov Pongrácovcov až do zrušenia poddanstva roku 1848. 

Prejsť na článok
Bezpečnostné protipožiarne dvere zabezpečia a ochránia váš domov

Bezpečnostné protipožiarne dvere zabezpečia a ochránia váš domov, zdravie a majetok, výber je v tomto prípade veľmi dôležitý. Pokiaľ si nevyberiete z bežnej ponuky, vyrobíme vám dvere určené na mieru. Ponúkame mnoho rôznych materiálov, povrchových úprav i dizajnových prevedení, aby aj bezpečnostné dvere vkusne doplňovali váš domov v rámci dizajnu a zároveň ho chránili.

Prejsť na článok
Novodobý dizajn v Tatrách je na vzostupe

Ozdobou Hrbienka prestavuje novodobý hotelový komplex HREBIENOK RESORT, kde naša spoločnosť dodávala drevené okná D78, presklené steny a protipožiarne dvere. Celá naša práca je vám k dispozícii v srdci hôr, príďte sa ubytovať a zažiť Tatry s novodobým  dizajnom.

Prejsť na článok
JE VAŠE TESNENIE UŽ OPOTREBOVANÉ?

Tesnenie v Eurooknách sa po čase morálne unaví a  okno následne netesní ani po nastavení prítlakov. Jednoducho sa toto tesnenie "opotrebovalo" a je potrebné ho vymeniť. Tesnenie do Eurookien niekedy visí z drážky nedá sa už natlačiť. Ide o to, že väčšina stredových tesnení má v sebe silikónové vlákno, ktoré sa časom unaví.

Prejsť na článok
Radi posúvame hranice bežných vecí.

Radi posúvame hranice bežných vecí. Recyklujeme a záleží nám na tom, kde a ako končí náš odpad. Aj týmto podporujeme budúcnosť a rast spoločností, ktoré sa snažia konať s etickým prístupom ako k ľuďom tak aj k prírode. Samozrejme nie sme výnimka a rovnako ako aj iné firmy produkujeme z administratívy bežný kancelársky odpad a tiež sa nám hromadia použité tonery z tlačiarní.  Aby sme chránili prírodu a súčasne podporili prácu ľudí s individuálnymi potrebami, nás naša cesta zaviedla k chránenej dielni v Nitre. Viac o nich sa dočítate v našom blogu.

Prejsť na článok
Rekonštrukcia rodinného domu

Vision prináša novú generáciu okenných rámov a krídel vyrábaných firmou „KUNAJ“, ktorá viac než 15 rokov ponúka zákazníkom štúdium, vývoj v oblasti dvier a okien.

Prejsť na článok
Uvažujete o výmene skla na okne?

Uvažujete o výmene okien? Výmena a inštalácia okien je finančne nákladná záležitosť, oplatí sa preto dôkladne zvážiť výber okien aj realizátora. Poskytujeme vám pár rád ako na to.

Prejsť na článok
Bytové domy Kamence-Kysucké Nové Mesto

Ďalšia z našich úloh úspešne splnená. Kamence predstavujú bytové domy, ideálne pre rodinné bývanie v zeleni. V tomto komplexe  sme inštalovali interiérové a bezpečnostné dvere. Dvere sú jedným z najvýraznejších prvkov zariadenia domu, preto je výber dverí veľmi dôležitým rozhodnutím, ktoré výrazne ovplyvní finálny vzhľad vášho bývania.

Prejsť na článok
© 2020 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.