Blog

Radi posúvame hranice bežných vecí.

Radi posúvame hranice bežných vecí. Recyklujeme a záleží nám na tom, kde a ako končí náš odpad. Aj týmto podporujeme budúcnosť a rast spoločností, ktoré sa snažia konať s etickým prístupom ako k ľuďom tak aj k prírode. Samozrejme nie sme výnimka a rovnako ako aj iné firmy produkujeme z administratívy bežný kancelársky odpad a tiež sa nám hromadia použité tonery z tlačiarní.  Aby sme chránili prírodu a súčasne podporili prácu ľudí s individuálnymi potrebami, nás naša cesta zaviedla k chránenej dielni v Nitre. Viac o nich sa dočítate v našom blogu.

Prejsť na článok
Rekonštrukcia rodinného domu

Vision prináša novú generáciu okenných rámov a krídel vyrábaných firmou „KUNAJ“, ktorá viac než 15 rokov ponúka zákazníkom štúdium, vývoj v oblasti dvier a okien.

Prejsť na článok
Uvažujete o výmene skla na okne?

Uvažujete o výmene okien? Výmena a inštalácia okien je finančne nákladná záležitosť, oplatí sa preto dôkladne zvážiť výber okien aj realizátora. Poskytujeme vám pár rád ako na to.

Prejsť na článok
Bytové domy Kamence-Kysucké Nové Mesto

Ďalšia z našich úloh úspešne splnená. Kamence predstavujú bytové domy, ideálne pre rodinné bývanie v zeleni. V tomto komplexe  sme inštalovali interiérové a bezpečnostné dvere. Dvere sú jedným z najvýraznejších prvkov zariadenia domu, preto je výber dverí veľmi dôležitým rozhodnutím, ktoré výrazne ovplyvní finálny vzhľad vášho bývania.

Prejsť na článok
Zimná záhrada - Viedeň

Keď máte zimnú záhradu, môžete si vychutnávať posedenie vo Vašej záhrade celý rok. Nepriaznivé počasie Vám už nezabráni v relaxovaní.

Prejsť na článok
Rozhľadňa Monte-Móry Štrbské Pleso

Vyhliadka Monte Móry situovaná nad Štrbským Plesom dostala svoju tretiu šancu.

Prejsť na článok
Rodinný dom Prešov

Zákazník z Prešova si vybral drevené okná v profile D92/110.

Prejsť na článok
Dubové okná v miestnosti s bazénom? Aj túto výzvu sme zvládli!

Myslíte si, že drevené okná nie sú vhodné do vlhkého prostredia? My tieto mýty vyvraciame! :-)

Prejsť na článok
Ošetrovacia sada od Sikkensu zachová Vaše okná krásne!

Pravidelné ošetrovanie okien je dôležité. Krása predsa potrebuje čistotu.

Prejsť na článok
Chalets Jasná

Chalets Jasná je apartmánový projekt v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - v Jasnej, v Nízkych Tatrách. Naše drevené okná v profile D 78 sa nachádzajú v tomto projekte zatiaľ na troch chaletoch. 

Prejsť na článok
Ubytovňa stavbár - Prešov

Ubytovňu stavbár nájdete na Strojníckej ulici v Prešove. 

Prejsť na článok
© 2019 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.