Green Village - Dunajská Lužná
12.11.2018

Green Village - Dunajská Lužná

Rezidenčný projekt Green Village prináša do lokality Dunajská Lužná skvelú možnosť moderného bývania za bezkonkurčenú cenu.

viac


Hrebienok Resort - Etapa B
05.11.2018

Hrebienok Resort - Etapa B

Naši montážnici finalizujú s prácami na unikátnom apartmánovom resorte v srdci Starého Smokovca, priamo pod Hrebienkom. Drevohliníkové okná v profile DH 92 osádzajú už na druhú etapu apartmánov. Prvá časť apartmánov bola zrealizovaná už v roku 2016.

viac


Bytový dom Albero
29.10.2018

Bytový dom Albero

Bytový dom Albero je deväť-podlažný objekt, ktorý sa nachádza v Bratislavskej Petržalke. Bezpečnostné a protipožiarne vstupy do bytov sme na byty osádzali ešte v roku 2016.

viac


Starý Háj
22.10.2018

Starý Háj

Naši montážnici momentálne osádzajú  vstupné bezpečnostné dvere triedy II.  na bytovom dome Starý Háj v Bratislavskej Petržalke.

viac


Medzinárodný deň stromov
19.10.2018

Medzinárodný deň stromov

Zajtra v sobotu 20.10.2018, slávia svoj veľký deň stromy. 

viac


Zochova ulica - Bratislava
15.10.2018

Zochova ulica - Bratislava

Medzi naše najnovšie referencie patrí výmena historických okien na Zochovej ulici v Bratislave.

viac


Rodinný dom v Košiciach
08.10.2018

Rodinný dom v Košiciach

Dnes Vám prinášame novinku z Košíc.

viac


Hotel Lomnica
01.10.2018

Hotel Lomnica

Hotel Lomnica patrí k našim najkrajším referenciám a preto Vám ho predstavíme v dnešnej novinke. Pre hotel sme vyrábali drevené okná, interiérové dvere a požiarne dvere v historickom prevedení. 

viac


Demänová village - rekreačné domy
24.09.2018

Demänová village - rekreačné domy

V Demänovej pri Liptovskom Mikuláši rastie nové "mestečko". Naše drevené okná si môžete všimnúť na rekreačných domoch, ktoré sú súčasťou Demänová village.

viac


Showroom projektu Grünerka – Banská Štiavnica
17.09.2018

Showroom projektu Grünerka – Banská Štiavnica

Banská Štiavnica je jedinečné mesto na Slovensku, bohaté na históriu, ale aj prírodné krásy. V nadštandardnej mestskej časti Grünerka vznikol projekt na 26 moderných rodinných domov. 

viac

Archív

Drevo musíš cítiť, vidieť a pochopiť

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové drevené dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly DREVOMAX s.r.o., Kovanie Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo - Spoločnosť IGLASS - Výroba izolačných skiel

Drevené okná či plastové?

Cenová kalkulácia

Katalóg