Okenice
14.03.2018

Okenice

Drevené okenice sú ideálnym doplnkom k oknám. Vytvárajú osobitú atmosféru a dodávajú pôsobivý estetický vzhľad, či už vidieckemu štýlu domu alebo k modernej architektúre. 

viac


Rezidencia pri radnici - Košice
05.03.2018

Rezidencia pri radnici - Košice

Momentálne sa podieľame s dodávkou a montážou okien na projekte v Košiciach - Rezidencia pri Radnici. 

viac


Hotel Humno - Valčianska dolina
26.02.2018

Hotel Humno - Valčianska dolina

Moderný veľkokapacitný objekt, ktorý tvoria dve reštaurácie s celoročnou prevádzkou a jeden denný bar sú situované priamo v centre strediska SNOWLAND vo Valčianskej doline. 

viac


Villa Rustica - Bratislava
19.02.2018

Villa Rustica - Bratislava

Villa Rustica sa nachádza v časti Bratislava - Dúbravka. 

viac


Bytový dom N!DO
12.02.2018

Bytový dom N!DO

V roku 2017 sme začali pracovať na veľkej zákazke, ktorou je projekt N!DO v Bratislave.

viac


Zimná montáž
05.02.2018

Zimná montáž

Naši montážnici neoddychujú ani v zime. 

viac


Obchodné centrum Forum Poprad
29.01.2018

Obchodné centrum Forum Poprad

Popradský Forum je otvorený od októbra 2015. Ide o projekt holandskej developerskej spoločnosti Multi Development. Disponuje výmerou približne 22 500 štvorcových metrov retailovej plochy a sídli v ňom viac ako 110 nájomcov. K najväčším značkám vo Forume patria napríklad H&M, C&A, Lindex, New Yorker, Reserved, Intersport, Tesco, či fitness centrum Golem.

viac


Interiérové dvere
24.01.2018

Interiérové dvere

Hoci dnešné trendy interiérovej tvorby diktujú otvorené priestory, sú miesta, kde dvere musia byť. Interiérové dvere slúžia k funkčnému oddeleniu alebo prepojeniu susediacich miestností. Esteticky sú tak dôležité rovnako ako zariadenie bytu. 

viac


Kulturpark Košice
16.01.2018

Kulturpark Košice

Kasárne/Kulturpark boli najväčším z ôsmich investičných projektov Košíc ako Európskeho hlavného mesta kultúry 2013 v hodnote 24 miliónov eur. Architektonicky a historicky zaujímavé, ale donedávna chátrajúce budovy a priestranstvá, slúžia už dnes na kultúrne účely.

viac


Koliba u Šidla
08.01.2018

Koliba u Šidla

Na útulnú Kolibu u Šidla narazíte kúsok za Levicami, smerom na Nitru. 

viac

Archív

Drevo musíš cítiť, vidieť a pochopiť

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové drevené dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly DREVOMAX s.r.o., Kovanie Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo - Spoločnosť IGLASS - Výroba izolačných skiel

Drevené okná či plastové?

Cenová kalkulácia

Katalóg