Blog / 5 typov dverí na Jumbo Residence Košice

Všetko pod jednou strechou - heslo ktorým sme sa riadili pri celej tejto stavbe.

Jumbo Residence je stavba je situovaná neďaleko centra Košíc v kľudnom prostredí. Jedná sa o 14-podlažný objekt s garážami umiestnenými na prízemí a 1 podzemnom podlaží.

Hlavná ulica je vzdialená iba 10 minút chôdze – ste dosť blízko, ak si chcete mestský ruch vychutnať a dosť ďaleko, ak si chcete od neho oddýchnuť. V okruhu piatich minút chôdze sa nachádza takmer všetko, čo potrebujete – od nemocnice a pošty cez bankomaty a reštaurácie až po zastávku MHD a obchod s potravinami pár krokov od vchodových dverí

Všetky dvere, počnúc vstupnými dverami do bytov, interiérovými dverami až po požiarne a dymotesné dvere, sú našej značky KUNAJ. Vstupné dvere v odtieni šedý dub, krásne kontrastujú s bielym interiérom a bielymi interiérovými dverami.

Dvere v spoločných priestoroch, ako protipožiarne tak dymotesné,  sú zladené so vstupnými bezpečnostnými dverami tak aby celkový dojem bol pekný a zjednotený. Ostatné dvere do technických miestností a v garážach sú protipožiarne oceľové dvere v antracitovej farbe.

Ako môžete vidieť, aj na takúto komplexnú stavbu, kde sa nachádza množstvo druhov dverí, Vám vieme zabezpečiť dodávku a montáž všetkého čo potrebujete. Presne tak ako hovorí heslo tohto článku, všetko u nás vybavíte pod jednou strechou.

© 2021 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.