Blog / Apartmánový dom Horec - Tatranská Lomnica

Najkrajší tatranský kvet, Apartmánový dom Horec, sa prebúdza do novej éry.

Synonymom pre švajčiarske Alpy je St. Moritz, francúzske Alpy - to je Chamonix, Rakúsko rovná sa Zillertal ... a keď sa povie Vysoké Tatry, všetkým sa vybaví Tatranská Lomnica. Malebná horská obec na úpätí Lomnického štítu, ktorá je doslova rajom pre milovníkov lyžovania rovnako ako pešej turistiky. Lanovka je v prevádzke aj v jarných, letných a jesenných mesiacoch, čo je vhodné pre tých, ktorí si chcú trochu spríjemniť či skrátiť svoj výstup do hôr. Medzi najobľúbenejšie patria výlety na Skalnaté pleso či Lomnický ští

A v tomto krásnom prostredí vyrastá ďalší projekt ktorého sme súčasťou. Apartmánový dom Horec, kde budeme vyrábať a dodávať interiérové a protipožiarne dvere.

Apartmánový dom ponúka 22 jednopodlažných apartmánov a 4 luxusné dvojpodlažné penthousy s vírivou vaňou. Všetky apartmány sú plne vybavené vrátane mobiliáru, 19 z nich je jednospálňových a 7 dvojspálňových. Ich veľkosť sa pohybuje od 41 do 145 m2 vrátane logií a terás.

Apartmány sú moderne a nadčasovo zariadené, pričom dizajn absolútne zapadá do okolitej krajiny a spĺňa všetko, čo od svojho druhého bývania môžete očakávať. Samozrejmosťou je lodžia alebo terasa, takmer každý apartmán disponuje infrasaunou, ktorá je zárukou nerušeného odpočinku po lyžovačke alebo turistike.

Na odkladanie menej používaných či sezónnych vecí poslúži skladovací priestor na prízemí, a tí, ktorí neradi odmetajú sneh z auta či majú svoje vozidlo radi v bezpečí, môžu využiť priestrannú garáž.

 

O priebehu výstavby a montáží Vás budeme priebežne informovať :)

© 2021 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.