Blog / Biele dvere - súčasný trend architektúry

Hoci dnešné trendy interiérovej tvorby "diktujú" otvorené priestory, sú miesta, kde dvere musia byť. Interiérové dvere slúžia k funkčnému oddeleniu alebo prepojeniu susediacich miestností. Esteticky sú tak rovnako dôležité, ako zariadenie bytu. 

Najťažší je výber interiérových dverí pri stavbe nového rodinného domu. Musí sa zvoliť materiál, vzhľad, farebnosť a aj to, či dvere budú mať otváranie vpravo alebo vľavo, či pánty budú viditeľné, alebo úplne skryté. 

Zákazníci si veľmi často u nás vyberajú nadčasový dizajn interiérových dverí. Biele dvere sa opäť vracajú späť do popredia a do našich domovov! Stačí sa už len rozhodnúť pre štýl vyhotovenia bielych interiérových dverí. 

Sú zákazníci, ktorí uprednostňujú rustikálny dizajn bielych interiérových dverí. Vo fotogalérii môžete vidieť rustikálne biele dvere z masívneho smrekového dreva v nórskom štýle, ktorý dodá domu alebo bytu jedinečnú atmosféru.

Milovníci moderného, čistého dizajnu si u nás taktiež prídu na svoje. Skvelým príkladom k tomu sú lakované, interiérové, biele dvere vysoké až po strop z radu Individual, ktoré svojim dizajnom dokonale zapadnú do interiéru a harmonizujú s ostatnými modernými prvkami v byte.

Tak čo, vybrali by ste si?

© 2019 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.