Blog / Rekonštrukcia rodinného domu

Vision prináša novú generáciu okenných rámov a krídel vyrábaných firmou „KUNAJ“, ktorá viac než 15 rokov ponúka zákazníkom štúdium, vývoj v oblasti dvier a okien.

Naša spoločnosť spojila novým produktovým radom „Vision“ okenné rámy a dverné zárubne s minimalistickým dizajnom v dreve alebo v drevohliníku, s dokonalými tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Dôležitou pridanou hodnotou radu „Vision“ je ekologickosť. Na okno z tohto produktového radu spotrebujeme o 30% menej dreva, ako na bežné eurookno. Pri výrobe “Vision” okna vzniká cca o 70% menej drevného odpadu, ako pri výrobe bežného dreveného okna. Na drevenú časť okna vieme aplikovať oleje, farby, lazúry, od úplne prírodných až po moderné odtiene RAL farieb. Farba hliníka záleží taktiež od toho, čo zákazník preferuje. Dvojkrídlové okno Vision je taktiež dostupné v dreve aj v drevohliníku. Použitím minimalistického rámu sme získali dokonalé splynutie s krajinou za oknom. Výhodou tohto okna je úplne tenký profil z interiérovej strany, kde sú použité ostré hrany a čisté línie okna. Krídlo aj pri otvorení pôsobí veľmi subtílne.

Profil krídla dverí dosiahol len 60 mm, a tak dosahy všetkých svetlých prierezov múru získajú dokonalé spojenie múru a skla. V profile Vision sa dokážeme venovať aj RETRO verzii, ktorá je vhodná na použitie v dreveniciach a starých tradičných domoch.

© 2020 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.