Blog / Hotel Damian Jasná

Priamo na úpätí Chopku, v okolí malebného Vrbického plesa, v bezprostrednej blízkosti novej kabínkovej lanovky sa bude nachádzať prvý rezort svojho druhu na Slovensku - Damian Jasná.

Nakoľko aj naša firma veľmi dbá na ekológiu, tak aj Damian Jasná Hotel Resort & Residences bude postavený a prevádzkovaný s dôrazom na ochranu životného prostredia. Pri jeho výstavbe a v interiéroch budú použité lokálne materiály a kvalitné energiu šetriace technológie. Objekt je navrhnutý ako energeticky úsporný, využívajúci tepelné čerpadlá ako zdroj energie, vrátane rekuperácie tepla z odpadovej vody, inteligentné regulované vetranie v závislosti od kvality vzduchu s rekuperáciou tepla, hliníkové izolačné trojsklá na prevenciu úniku tepla, úsporné osvetlenie so senzormi pohybu, atď. Prevádzka Damian Jasná bude klásť dôraz na zamedzenie plytvania a znižovanie objemu odpadu a jeho recykláciu a dôslednom šetrení vody a elektrickej energie. V gastronómii budú čo najviac využívať lokálne suroviny, aby zredukovali dopad prepravy potravín.

 

Na tento projekt budeme vyrábať a montovať vstupné dvere do izieb a apartmánov, a protipožiarne dvere. Dvere do izieb a apartmánov budú vybavené elektronickým zámkom KABA a prístupom na kartu a číselný kód. Momentálne sa začalo s finišovaním vzorového apartmánu, kde zatiaľ máme osadené dvere ktoré vidíte v galérií.

 

Hotel bude mať 24 štandardných izieb, 1 prezidentský apartmán, 199 apartmánov a 10 penthousov. K tomu wellness, Spa & Fitness centrum, detský svet, konferenčné centrum (8 konferenčných miestností), reštauráciu, vinotéku, SkyBar, kaviareň ,potraviny, obchody, požičovňu lyží a bicyklov, klzisko, ...

 

O priebehu výstavby a montáží Vás budeme priebežne informovať :)

© 2021 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.