Blog / Minimalizmus sa vyznačuje jednoduchosťou a takisto geometrickými rovnými líniami, ktoré vytvárajú v interiéri harmóniu a poriadok.

Každý kus nábytku by mal mať v byte premyslené miesto. Menej je v tomto prípade viac! Minimalizmus sa vyznačuje jednoduchosťou a takisto geometrickými rovnými líniami, ktoré vytvárajú v interiéri harmóniu a poriadok.

 Naše okná z radu Vision vyrábame v dreve aj v drevohliníku. Použitím minimalistického rámu sme získali dokonalé spätie s krajinou za oknom. Výhodou tohto okna je úplne tenký profil z interiérovej strany, kde sú použité ostré hrany a čisté línie okna. Krídlo aj pri otvorení pôsobí veľmi subtílne. Okná Vision vynikajú dizajnom bez kompromisov a pre milovníkov minimalistického interiéru sú priam stvorené! Nechajte sa inšpirovať našou produktovou líniou Vision okien, ktoré hravo spojíte s minimalistickými interiérovými doplnkami. Minimalizmus nie je len smer v architektúre a dizajne, ale ako jeden z mála štýlov zariaďovania interiéru sa prelína aj do životného štýlu, ktorý je ním inšpirovaný. Stredobodom v minimalistickom priestore je totiž samotný obyvateľ a užívateľ interiéru.

© 2020 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.