Blog / K2020

Prinášame Vám kolekciu nábytku K2020 ktorou produkujeme jedinečné diela späté s prírodou, so skutočným remeselným spracovaním a nadčasovým dizajnom. 

Nápad na kolekciu K2020 sme dostali s výrobou prvého minimalisticého stola, ktorý sme vyrobili na požiadavku nášho zákazníka. Vtedy skrsla myšlienka na celú radu výrobkov ako postele, gauče, komody, stolíky aj svietidlá. Všetko sa snažíme robiť v minimalistickom dizajne ktorý sa hodí do akéhokoľvek prostredia. 

Náš nábytok je robený ľuďmi, ktorí praktizujú remeslo v regióne. Kladieme veľký dôraz na súžasný designm funkčnosť a ergonómiu.

Vzhľadom na zelené a sociálne prostredie sa v našej spoločnosti drevo spracúva ekologicky a zároveň vytvára zdravé a vyvážené vnútorné podnebie, pretože drevo ako prírodný stavebný materiál poskytuje energiu, teplo a pocit pohody.

 

 

Čoskoro bude spustený web na ktorm budete môcť vidieť kompletnú ponuku produktov K2020. Dovtedy, ak by ste mali záujem, môžte napísať mail na marketing@kunaj.sk a vyžiadať si katalóg. Radi Vám ho zašleme :)

 

© 2021 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.