Blog / Máme pre Vás novinky!:-)

V roku 2012 sme začali vyrábať nové profily okien a to drevené eurookná v profile 92/110 a drevohliníkové okná v profile 92/110. Tento profil sa využíva hlavne v nízkoenergetických domoch. To nám na trhu prinieslo úspech.

Neskôr sme však začali pociťovať, že na trh musíme priniesť niečo progresívne a nové. Rozhodli sme sa pre skĺbenie talianskeho dizajnu s poctivou slovenskou, tradičnou prácou
V Európe bol taký produkt známy, no na Slovensku chýbal. Preto sme na trh v roku 2014 priniesli nový rad Individual. Rad Individual je spojenie tradície, vysokej kvality, bezpečnosti, výnimočného dizajnu, ktorý si určuje sám zákazník. V tomto projekte ide o to, že zákazníkovi vyrobíme presne to, čo si sám navrhne. Za produkty z radu Individual sme boli v roku 2014 aj ocenení CE.ZA.AR-om za architektúru. Stavbou s ocenením sa stal bytový dom White house v Rimavskej Sobote.V roku 2019 sme rozšírili naše priestory na 4000m², vybudovali sme nový showroom a uviedli na trh novú generáciu okien. Taliansky dizajn je samozrejmosťou. Okná Vision sa vyznačujú minimalistickým vzhľadom, bez možnosti kompromisov. Svojim vizuálom nenarušujú vonkajšiu fasádu budov a poskytujú majiteľovi rodinného domu dokonalé spätie s okolitou prírodou.Je tu rok 2020, a my sme sa rozhodli prísť opäť s niečím novým. Budeme pre Vás vyrábať drevené, minimalistické jedálenské stoly, konferenčné a nočné stolíky, ktoré skvelo zapadnú do Vášho interiéru.

© 2020 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.