Blog / Radi posúvame hranice bežných vecí.

Radi posúvame hranice bežných vecí. Recyklujeme a záleží nám na tom, kde a ako končí náš odpad. Aj týmto podporujeme budúcnosť a rast spoločností, ktoré sa snažia konať s etickým prístupom ako k ľuďom tak aj k prírode. Samozrejme nie sme výnimka a rovnako ako aj iné firmy produkujeme z administratívy bežný kancelársky odpad a tiež sa nám hromadia použité tonery z tlačiarní.  Aby sme chránili prírodu a súčasne podporili prácu ľudí s individuálnymi potrebami, nás naša cesta zaviedla k chránenej dielni v Nitre. Viac o nich sa dočítate v našom blogu.

Spoločnosť EUROtoner, s.r.o. existuje od roku 2007.

Vo februári 2010 sa začala intenzívnejšie zaujímať o kancelárske potreby a materiál spojený s tým. Mnoho ročné skúsenosti v danej oblasti považujú za záruku kvality.  Spoločnosť si zakladá na princípoch seriózneho jednania voči odberateľom aj dodávateľom. Snažia sa uzatvárať obojstranne prospešné a výhodné partnerstvá.   

Zamestnanci pracujú v prostredí, ktoré zohľadňuje ich individuálne potreby, hlavne ak sú zdravotne postihnutí. V spoločnosti panuje priateľská atmosféra naplnená dôverou a úctou k jednotlivcovi.
Renovácia tonerových náplní je nosnou činnosťou. Jej súčasťou je ochrana životného prostredia formou odbornej likvidácie nebezpečného odpadu. Prispejte aj vy k dobrej veci, podporte chránené dielne a šetrite životné prostredie, toto je jeden z krokov pre ďalšie generácie. Skúste si na tento článok v blogu spomenúť pri výmene svojho tonera v tlačiarni.

© 2020 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.