Blog

Pannon Office

Panon Office sa nachádza na začiatku Petržalky. Umiestnenie budovy zaručuje perfektnú dostupnosť, nakoľko je umiestnená v protismere rannej a poobedňajšej špičky. 

Prejsť na článok
Apartmánový dom Crocus Štrbské Pleso

Apartmány hotela CROCUS sa nachádzajú vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese. Každý apartmán má televízor, satelit, trezor, internetové káblové pripojenie, kúpeľňu (WC, vaňa), kuchynku, šatník a úložné priestory. 

Prejsť na článok
Novembrový dom a byt

Práve teraz v predaji, Novembrový dom a byt s článkom o nás!!! :-)

Prejsť na článok
Rada Individual

V rade Individual sme zrealizovali prvý pilotný projekt, kde sú vyhotovené špeciálne úpravy podľa požiadaviek zákazníka. Ide o rozmerové, materiálové, tvarové a farebné úpravy, kde sme dosiahli vzdušnú rodinnú atmosféru podľa predstáv zákazníka. 

Prejsť na článok
Drevohliníkové veľkoplošné zasklenia

Dostať maximálne množstva svetla do interiéru je túžbou väčšiny majiteľov rodinných domov.

Prejsť na článok
Návšteva z materskej škôlky

Dnes sme tu mali veľmi milú návštevu, z materskej škôlky Letná v Poprade. 

Prejsť na článok
Online chat

Keďže sa naša spoločnost neustále rozvíja a rozrastá, na našu webovú stránku www.kunaj.sk, sme doplnili aj online chat.

Prejsť na článok
Hotel Golden Royal

Budova hotela bola postavená v 19. storočí, zariadený je v secesnom štýle, všekto ladí a hlavne, sídli v centre mesta a má všetko, čo má kvalitný hotel mať. Vlastné parkovacie miesta, internet, klimatizíciu, krásne priestory na konanie slávnostných akcií a ochotný personál.

Prejsť na článok
Hotel Končistá

Veľkoryso riešený hotel, ktorý sa nachádza v pokojnom vidieckom prostredí podstatranskej obce Lučivná, poskytuje panorámu Vysokých Tatier. 

Prejsť na článok
Hotel Toliar

Dnes si Vám dovoľujeme predstaviť hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v priamom centre turistického strediska Štrbské Pleso. Hotel vyhovie rodinám s deťmi, individuálnym turistom aj firmám organizujúcim školenia. Špeciálne pobytové balíky ponúka aj pre lyžiarov a hostí, ktorí túžia po relaxe a wellness.

Prejsť na článok
Apartmány Hrebienok Resort

Luxusné novovybudované Apartmány Hrebienok Resort s modernou architektúrou v prírodných materiáloch drevo-sklo-kameň sú situované v srdci Vysokých Tatier, v rekreačnej oblasti Starom Smokovci. Priamo pri rezorte je zastávka zubačkovej lanovky vedúcej na Hrebienok, čo  zabezpečí návštevníkom ľahký prístup do okolitej prírody.

Prejsť na článok
© 2019 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.