Blog

Máme pre Vás novinky!:-)

V roku 2012 sme začali vyrábať nové profily okien a to drevené eurookná v profile 92/110 a drevohliníkové okná v profile 92/110. Tento profil sa využíva hlavne v nízkoenergetických domoch. To nám na trhu prinieslo úspech.

Prejsť na článok
Historické okienko, roky 2000-2010

Na prelome tisícročí sme začali vyrábať prvú generáciu eurookien. Vyrábali sme ich v pôvodnej dielni, ktorá mala len 180m².  Okrem okien sme vyrábali aj dvere, stoly, lavice, interiérové drevené doplnky.

Prejsť na článok
Historické okienko z rokov 1970-1980

"Môj starý otec odovzdal svoje stolárske zručnosti a vedomosti môjmu ocovi, Jánovi Kunajovi mladšiemu, ktorý postupne zveľaďoval rodinné stolárstvo, aby ho mohol ďalej odovzdať nám.

Prejsť na článok
..Keď sa z nostalgie rodí nová tradícia...

Kvalita sa odovzdáva z generácie na generáciu. "Máme šťastie, že sme súčasťou tejto tradície a môžeme zveľaďovať a viesť náš rodinný poklad - firmu Stolárstvo u Kunaja, ktorej história sa začala písať už v roku 1950. Vtedy založil môj starý otec, Ján Kunaj, malé rodinné stolárstvo, v dielničke za domom pod Tatrami, v Štrbe.

Prejsť na článok
Drevo musíte vidieť - jeho jedinečnú kresbu, cítiť - jeho autentickú vôňu, a pochopiť - tvorbu jeho nenahraditeľnej atmosféry.

Pre všetkých Vás, našich milých zákazníkov a priaznivcov, pripravujeme nové originálne produkty.

Prejsť na článok
Ďalšia časť vizualizácie nášho showroomu

Na dizajne showroomu neustále pracujeme. Interiér sa budeme snažiť oživiť pestrými farbami, aby ste sa u nás cítili príjemne. 

Prejsť na článok
Rezidencia Casa Callas

Spolu 14 terasových domov v Košiciach tvorí nový projekt - Casa Callas, ktorým sa podarilo skĺbiť bývanie v meste s dotykom prírody.

Prejsť na článok
Nový showroom je krôčik pred dokončením!

Dotiahnuť všetko do finálu podľa predstáv je výzva.  Rozhodli sme sa pre čistý, nadčasový dizajn. Chceme, aby ste sa v našom showroome cítili ako doma, preto na jeho tvorbu použijeme príjemné, hrejivé materiály. Kombinácia dreva, živých rastlín a "nude" odtieňov je tou správnou voľbou. 

Prejsť na článok
My stále pracujeme!

Naši montážnici pracujú aj napriek momentálnej situácii na Slovensku. Samozrejme "dajú rúško za uško" a montujú :-). Zdravie je provoradé, na to treba myslieť. Na záver už len krátka myšlienka, ktorá Vám snáď zlepší deň:  "všetci v sebe máme obrovskú rezervu sily, o ktorej sme netušili, ktorá sa objaví vždy, keď nás život podrobí testu. :-)"

Prejsť na článok
Dôvody, prečo by ste mali chodiť do lesa

Ani prechádzka v parku a ani promenáda pri pobreží rieky alebo mora vám nedá toľko energie ako túlanie sa v lese. Niekedy by ste si mali vyhradiť čas iba pre seba a ísť sa prejsť do tohto pokojného sveta odpútaného od uponáhľanej reality. Dá vám to viac ako relax na víkendovom pobyte.

Prejsť na článok
Zalesnené územia sú nenahraditeľným zdrojom kvalitnej pitnej vody.

Zalesnené územia sú nenahraditeľným zdrojom kvalitnej pitnej vody, prečítajte si o schopnosti lesa viac.

Prejsť na článok
Skvosty tradičnej architektúry a dizajnu na Liptove

Pribylina patrí medzi skvosty našej krajiny. Jej história siaha do 14. storočia. Prvou písomnou zmienkou o Pribyline je záznam z roku 1332, kde sa spomína už tunajšia farnosť svätej Kataríny. Pribylina od tohto roku zostala nezmeniteľné poddanou obcou zemepánov Pongrácovcov až do zrušenia poddanstva roku 1848. 

Prejsť na článok
© 2020 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.