Blog

MIKO - Trnava

Projekt MIKO je situovaný na Mikovíniho ulici v Trnave. MIKO prináša do spomínanej časti mesta možnosť moderného bývania v pokojnej časti, ktoré je vhodné pre rodiny, mladých ľudí a pre všetkých, ktorí hľadajú moderné a komfortné bývanie. 

Prejsť na článok
Koliba v Bytči

Dnes Vám prinášame novinku z Bytče. Je ňou koliba, ktorá je tesne pred dokončením.

Prejsť na článok
Zimný štadión - Liptovský Mikuláš

V Liptovskom Mikuláši prebieha rekonštrukcia zimného štadióna. 

Prejsť na článok
Rozmýšľate aké okná použiť pri stavbe Vášho domu? Zvažujete plastové okná, ale oslovili Vás aj drevené?

My Vám poskytneme náš názor, z nášho pohľadu - výrobcu drevených okien. Budeme sa venovať rozdielom medzi drevenými a plastovými oknami. 

Prejsť na článok
Lilum

Projekt Lilum sa nachádza v známom Bratislavskom Ružinove a naši montážnici na ňom momentálne osádzajú bezpečnostné, protipožiarne vstupy do bytov. Ružinov je pokojná a vyhľadávaná časť Bratislavy. 

Prejsť na článok
Green Village

Rezidenčný projekt Green Village prináša do lokality Dunajská Lužná skvelú možnosť moderného bývania za bezkonkurčenú cenu.

Prejsť na článok
Hrebienok Resort - Etapa B

Naši montážnici finalizujú s prácami na unikátnom apartmánovom resorte v srdci Starého Smokovca, priamo pod Hrebienkom. Drevohliníkové okná v profile DH 92 osádzajú už na druhú etapu apartmánov. Prvá časť apartmánov bola zrealizovaná už v roku 2016.

Prejsť na článok
Bytový dom Albero

Bytový dom Albero je deväť-podlažný objekt, ktorý sa nachádza v Bratislavskej Petržalke. Bezpečnostné a protipožiarne vstupy do bytov sme na byty osádzali ešte v roku 2016.

Prejsť na článok
Starý Háj

Naši montážnici momentálne osádzajú  vstupné bezpečnostné dvere triedy II. na bytovom dome Starý Háj v Bratislavskej Petržalke.

Prejsť na článok
Zochova ulica - Bratislava

Medzi naše najnovšie referencie patrí výmena historických okien na Zochovej ulici v Bratislave.

Prejsť na článok
© 2019 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.