Blog

Interiérové dvere

Hoci dnešné trendy interiérovej tvorby diktujú otvorené priestory, sú miesta, kde dvere musia byť. Interiérové dvere slúžia k funkčnému oddeleniu alebo prepojeniu susediacich miestností. Esteticky sú tak dôležité rovnako ako zariadenie bytu. 

Prejsť na článok
Kulturpark Košice

Kasárne/Kulturpark boli najväčším z ôsmich investičných projektov Košíc ako Európskeho hlavného mesta kultúry 2013 v hodnote 24 miliónov eur. Architektonicky a historicky zaujímavé, ale donedávna chátrajúce budovy a priestranstvá, slúžia už dnes na kultúrne účely.

Prejsť na článok
Koliba u Šidla

Na útulnú Kolibu u Šidla narazíte kúsok za Levicami, smerom na Nitru. 

Prejsť na článok
Decembrový dom a byt

V novinových stánkoch si teraz môžete zakúpiť Decembrové vydanie časopisu dom a byt s našimi dvoma článkami. :-)

Prejsť na článok
Šťastné a veselé Vianoce

V mene našej spoločnosti, Vám chceme popriať krásne Vianočné sviatky a šťastný Nový rok 2018, plný zdravia, splnených želaní a pracovných úspechov. 

Prejsť na článok
Obchodné centrum Abaton

 Na konci Námestia sv. Egídia na Štefánikovej vyrástol trojpodlažný objekt pomenovaný Abaton, za ktorým stojí miestny rovnomenný investor.

Prejsť na článok
Múzeum Spiša

Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi od roku 1954 sídli v historickej budove bývalej stredovekej radnice. Architektonicky najzaujímavejšia pamiatka mesta je situovaná na severnej strane námestia oproti farskému kostolu s najvyššou vežou na Slovensku. 

Prejsť na článok
Pannon Office

Panon Office sa nachádza na začiatku Petržalky. Umiestnenie budovy zaručuje perfektnú dostupnosť, nakoľko je umiestnená v protismere rannej a poobedňajšej špičky. 

Prejsť na článok
Apartmánový dom Crocus Štrbské Pleso

Apartmány hotela CROCUS sa nachádzajú vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese. Každý apartmán má televízor, satelit, trezor, internetové káblové pripojenie, kúpeľňu (WC, vaňa), kuchynku, šatník a úložné priestory. 
 

Prejsť na článok
Novembrový dom a byt

Práve teraz v predaji, Novembrový dom a byt s článkom o nás!!! :-)

Prejsť na článok
Rada Individual

V rade Individual sme zrealizovali prvý pilotný projekt, kde sú vyhotovené špeciálne úpravy podľa požiadaviek zákazníka. Ide o rozmerové, materiálové, tvarové a farebné úpravy, kde sme dosiahli vzdušnú rodinnú atmosféru podľa predstáv zákazníka. 

Prejsť na článok
Würth

Náradie, ktoré naši montážnici používajú, musí byť špičkovej kvality.

Prejsť na článok
© 2018 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.