Blog

Hotel Humno - Valčianska dolina

Moderný veľkokapacitný objekt, ktorý tvoria dve reštaurácie s celoročnou prevádzkou a jeden denný bar sú situované priamo v centre strediska SNOWLAND vo Valčianskej doline. 

Prejsť na článok
Bytový dom N!DO

V roku 2017 sme začali pracovať na veľkej zákazke, ktorou je projekt N!DO v Bratislave.

Prejsť na článok
Obchodné centrum Forum Poprad

Popradský Forum je otvorený od októbra 2015. Ide o projekt holandskej developerskej spoločnosti Multi Development. Disponuje výmerou približne 22 500 štvorcových metrov retailovej plochy a sídli v ňom viac ako 110 nájomcov. K najväčším značkám vo Forume patria napríklad H&M, C&A, Lindex, New Yorker, Reserved, Intersport, Tesco, či fitness centrum Golem.

Prejsť na článok
Interiérové dvere

Hoci dnešné trendy interiérovej tvorby diktujú otvorené priestory, sú miesta, kde dvere musia byť. Interiérové dvere slúžia k funkčnému oddeleniu alebo prepojeniu susediacich miestností. Esteticky sú tak dôležité rovnako ako zariadenie bytu. 

Prejsť na článok
Kulturpark Košice

Kasárne/Kulturpark boli najväčším z ôsmich investičných projektov Košíc ako Európskeho hlavného mesta kultúry 2013 v hodnote 24 miliónov eur. Architektonicky a historicky zaujímavé, ale donedávna chátrajúce budovy a priestranstvá, slúžia už dnes na kultúrne účely.

Prejsť na článok
Koliba u Šidla

Na útulnú Kolibu u Šidla narazíte kúsok za Levicami, smerom na Nitru. 

Prejsť na článok
Decembrový dom a byt

V novinových stánkoch si teraz môžete zakúpiť Decembrové vydanie časopisu dom a byt s našimi dvoma článkami. :-)

Prejsť na článok
Šťastné a veselé Vianoce

V mene našej spoločnosti, Vám chceme popriať krásne Vianočné sviatky a šťastný Nový rok 2018, plný zdravia, splnených želaní a pracovných úspechov. 

Prejsť na článok
Obchodné centrum Abaton

 Na konci Námestia sv. Egídia na Štefánikovej vyrástol trojpodlažný objekt pomenovaný Abaton, za ktorým stojí miestny rovnomenný investor.

Prejsť na článok
Múzeum Spiša

Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi od roku 1954 sídli v historickej budove bývalej stredovekej radnice. Architektonicky najzaujímavejšia pamiatka mesta je situovaná na severnej strane námestia oproti farskému kostolu s najvyššou vežou na Slovensku. 

Prejsť na článok
Pannon Office

Panon Office sa nachádza na začiatku Petržalky. Umiestnenie budovy zaručuje perfektnú dostupnosť, nakoľko je umiestnená v protismere rannej a poobedňajšej špičky. 

Prejsť na článok
© 2019 Stolárstvo u Kunaja s.r.o | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.