Panikové kovanie protipožiarné - Protipožiarne dvere

Panikové kovanie sa používajú na všetkých východoch priestorov, ktorých dochádza k zhromažďovaniu veľkého počtu osôb, čiže na zaistenie dverí v únikových miestach. Je podstatné zabezpečiť z takýchto priestorov jednoduchý a pokiaľ možno bezpečný únik osôb v prípade vzniku mimoriadnej (panikovej) situácie. Umožňuje jednoduché riešenie a bezpečné použitie i v budovách s pohybom detí, telesne postihnutých osôb alebo seniorov.

  1. Panikové dverné kovanie zaisťuje dverné krídlo v jednom, dvoch alebo troch bodoch podľa typu.
  2. Je možné prepojiť panikové kovanie s vonkajším štítom.
  3. Jednoduchá úprava umožňuje použitie pre pravé i ľavé dvere.

Na pasívne krídlo dvojkrídlových dverí sa osadzuje väčšinou dvojbodové panikové kovanie. Na jednokrídlové dvere či aktívne krídlo sa môže použiť dvojbodové panikové kovanie v prípade špecifických požiadaviek.

Drevo musíš cítiť, vidieť a pochopiť

S výrobkami od spoločnosti Stolárstvo u Kunaja s.r.o. - drevené eurookná a dvere - Kunaj - sa môžete stretnúť v celej Slovenskej republike. Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná a dvere. Sme tretia generácia stolárov v našej rodine a od roku 2002 sa zaoberáme hlavne výrobou a montážou eurookien a dverí.Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.

Vyrábame: eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové drevené dvere, protipožiarne dvere

Pri výrobe spolupracujeme a používame výrobky od popredných výrobcov v tejto oblasti. Eurohranoly DREVOMAX s.r.o., Kovanie Siegenia - Skupina podnikov SIEGENIA-AUBI KF. Sklo - Spoločnosť IGLASS - Výroba izolačných skiel

Drevené okná či plastové?

Cenová kalkulácia

Katalóg